Řecko v prosinci

Výlet do Řecka v prosinci může obrátit svou představu o dovolenou v této zemi. Vzhledem k tomu, tam je opravdu „tam všechno.“ Dokonce i počasí prosinec je velmi odlišné od našich představ o zimním chladem. Nicméně, pokud tam je ještě dost teplo v první polovině prosince, a počasí může potěšit +15 – + 18 ° C, poté v polovině prosince, zpravidla mnohem chladnější. Teplota klesne na +10 – + 12 ° C, a později možné zmrazení. Prosinec – záznam pro většinu srážek přes Řecko, téměř polovina měsíce prší. Deštivé a na ostrovech a na pevnině a na Vysočině ještě sněží. A místní alpské klima umožňuje spustit lyžařské sezóny. Ale na jihu teplo Řecka, a počasí připomíná naši „Indian Summer“. Ale tady musíte být připraveni na deštivé dny. Nejchladnější v prosinci. Corfu (protože to je nejsevernější ostrov), v teple – up pro. Kréta a asi. Rhodes.

S ohledem na povětrnostní podmínky, bude tou nejlepší volbou pro dovolenou v Řecku se vyhlídkové nebo poutní zájezdy do Atén, Delphi, Meteora, Patra, Sparta. Tradičně populární v prosinci, obchod s průvodcem v Kastorie pro kožešinu.
TurPravda:
Stručné příběh o nákupním středisku v Kastoria
TurPravda:
Hotely a dovolená v Kastoria (TurPravda)
Několik neobvyklé, aby zvážila Řecko jako místo lyžařskou dovolenou. Nicméně, v prosinci, lyžařská sezóna se otevře na Parnas – v Chelaru a Fterolakke (webkamery zde).
Parnassos, Řecko
grekomania.ru
Jako alternativa zimní dovolená v Řecku mohou být prohlíženy a hydrotermální střediska jako Loutraki. A pokud chcete získat nové dojmy z novoročních svátků, na priurochte své návštěvě Řecka na konci prosince – začátkem ledna. A pokud se jejich místo odpočinku v prosinci Thessaloniki si vyberete, určitě navštivte park s dětmi Vánoce «Thessaloniki Christmas Magic City».
Thessaloniki Christmas Magic City
grekomania.ru
Náklady na prohlídky prosince je jiný. V první polovině prosince, ceny jsou nižší. Ale jak se blíží nový rok a vánoční svátky prohlídky náklady zvyšuje. Proto bude výlet do Řecka v této době být dobrou volbou jako včasnou rezervaci a hledejte „spálení“ nabídek.

Nyní na trhu služeb cestovního ruchu mají možnost zakoupit prohlídku, která vám umožní navštívit to jak v Řecku a v Bulharsku v lyžařském středisku Bansko (Bansko-Thessaloniki-Soluň). Tato trasa nabízí novoroční dovolenou „Mouzenidis Cestovní“.
důležitý

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *