Řecko v listopadu

Je-li cesta do Řecka je v listopadu, být připraven na to, že žádný opalování nebo plavání nebudete moci. V listopadu, Řecko přijde skutečný podzim doprovázené silnými dešti a chladné větry. Deštivé dny bude asi 1/3 měsíců. Teplota + 18 ° C. Něco teplejší na Krétě: do + 20 ° C, přibližně stejná tu, a teplotou vody. I když na začátku listopadu na ostrovech Kréta a Rhodos je ještě možné zachytit docela teplo, i když větrno. Nicméně, nejvíce deštivé počasí v listopadu je na Korfu. A nejchladnější tento měsíc je na severu Řecka.
Ayiyas-Varvaras v listopadu. meteor
greecetoday.ru
Recenze na dovolené v Řecku v listopadu
Výlet do Kastoria pro kožešinu
turpravda.com
Příběh o cestě kožichu na turné se závazky.
Eureka. Makedonie Palace
turpravda.com
Hodnotil na dovolenou v Řecku na konci října do začátku listopadu.
Nákupní prohlídka v Řecku kožichu
turpravda.com
Příběh o cestě za kabátů na konci listopadu s fotografií.
Zhelannaya Řecko, teplý listopad
svali.ru
Rozšířená příběh dovolenou v Řecku v listopadu kolem.
Vzhledem ke zhoršující se povětrnostní podmínky v listopadu prudce snížili náklady na dovolenou v Řecku. Prázdnin, která trvá od května do října, je téměř dokončena. Většina hotelů jsou uzavřeny v listopadu až do května příštího roku. Ceny listopadu pro lety a hotely v Řecku umožňuje, aby relativně nezávislé cestovní rozpočet. Ale musíte se postarat o nákupu jízdenek.

Listopad je dobré pro klidnou měřené odpočinku na pevnině Řecka (například Atika a Peloponés). Za jasného dne můžete prozkoumat mnoho zajímavostí. Deštivý den utratit za nákupy nebo v lázních, šálek kávy v kavárně nebo vzdát hold řecké kuchyni v jedné z mnoha taveren (i když jsou částečně uzavřeny na podzim av zimě). Dobrá volba by rovněž mohla být nakupování turné kožich.
Delphi v listopadu
greecetoday.ru

Co vidět v Řecku v listopadu:

Začátkem listopadu – Athens Classic Marathon Marathon, Athény
Svatí Michael a Gabriel nejvíce barevně slaví o.Lesbos, o.Santorin, o.Simi.

důležitý

Požadované teplé oblečení, nepromokavá bunda a boty, pláštěnka / deštník. Ale soubor věcí relativně teplé počasí také nemůže ublížit.
V listopadu se setmí docela brzy: cca 18,00

V pozdním podzimu muzeum přecházejí do zimního letového řádu a jsou obvykle otevřeny až do 15.00 hodin.

17. listopadu se slaví v Řecku Polytechnic dovolenou na památku povstání z roku 1973 studentů po celém Řecku jsou demonstrace často končily střetů demonstrantů s policií. Je lepší, aby se zdržely v tomto dni turistiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *