Dovolená v Řecku

Dovolená v Řecku

V dnešní době, Řecko – to je jeden z nejpopulárnějších a bezpečných turistických destinací v posledních 20 letech došlo k výraznému rozvoji infrastruktury cestovního ruchu. Navíc, díky moderním technologiím a zlepšení služeb, žijící ve vesnicích prakticky neliší od městského života – kromě toho, že naměřené rychlosti. Zdejší lidé jsou velmi pohostinní vstřícní a společenský. Je to úžasné vědomé a mírumilovní lidé, nicméně, někdy až příliš emocionální; chytrý a glubokomyslyaschy. To geneticky vlastní touha mluvit a rozprava – od starověku až po současnost. Další velký řecký filozof Sokrates řekl, že „ve sporech se rodí pravda.“ A není náhodou, tkvící v umění debaty řeckého lidu. Není divu, že je kultura vlastní AGORA. Není to jen tržní oblast řeckého polis a, je místem společného setkání: slovo „agora“ pochází z řeckého slova „agorevo“ – „mluvící“ (řeči). Každé řecké – je silná osobnost se svým stanoviskem, který on vyjádřil v nekonečných diskusích, ať už v televizi, v hospodách, v kavárnách nebo v přátelské společnosti. Dobrá firma – to je snad nejdůležitější pro odchozí Řekové, protože všechnu významu jeho osobnosti, pochopit, že se jedná o jednoho atomu (Řek „atomu“ – je osoba jako celek).

Civilizace Řeků má hluboké kořeny – jakýkoliv návštěvník může snadno ověřit tím, že zkoumá nejen historické památky, ale také studoval psychologii lidí, kteří žijí snad k nejvíce požehnané země, není divu, že Řecko je považováno za bohy země. Mimochodem, kam se podíváš, nikdo místo v Řecku nebyl bez mezinárodního uznání vyjádřený v metaforách – například:

Mystic Olymp – nejvyšší hora v Řecku, ale spíše je to pohoří, z nichž jedna Vrcholy, Mytikas, a je nejvyšší vrchol v Řecku, zatímco v nadmořské výšce 2918 metrů nad mořem.

Chalkidiki – za „klenot Řecka“, díky harmonické kombinaci překrásné přírody, klimatu a životního prostředí pro relaxaci. Zde si každý najde vhodnou formu rekreace. Stručně řečeno, je to ráj pro rekreanty.

A ostrov Zakynthos – ostrov smaragdové vody, nebo ostrov bohů, protože je zde odpočíval Bohové Olympu. Podle legendy, když Bůh dokončil stvoření světa, byl ponechán v rukou hrstky těch drahých kamenů, které hodil do moře … Takže na ostrově, jedna z nejjasnějších smaragdů stal ostrov Zakynthos. Není divu, že se nazývá Více o bujnou vegetací Květina východu – Flordi Levante, nebo květ východního Středomoří.

Olympus
Halkidiki
Zakynthos

Korfu? River nymfa ostrov Korfu – milovaný Poseidon moře, který je nazýván „ostrovem věčného návratu“?

Rhodos – ostrov rytířů – malebný ostrov s 16 okolními ostrovy v Dodecanese souostroví.

Chios – jeden ze starobylých center literatuře a umění, rodiště velkého Homer, ostrov léčivý pryskyřice „tmel“.

Lesbos Island – „matka řeckých vášněmi a rozmary latiny“, „místo narození mučivé pout.“

Kréta – největší ostrov Řecka, kolébky minojské civilizace – jedna z nejstarších civilizací na Zemi, je centrem cestovního ruchu.

Evia – druhý po ostrově Kréta, připojený k řecké pevnině dvěma mosty. Jedná se o speciální ostrov: voda v průlivu, který odděluje ostrov od pevniny, v různých denních dobách proudí různými způsoby – v jednom směru a pak v jiném směru.

Tento seznam by mohl pokračovat dál a dál, protože kromě pevniny, Řecko je součástí více než 2 tisíce ostrovů, asi 300 z nich je obydlených.
Řecko – to je všechny druhy cestovního ruchu (od pláže alternativních druhů, včetně extrémní, zemědělských, ekologických a horské turistiky), krásné pláže, čisté moře, modré nebe, teplé pražící slunce, pohodlné hotely, rozmanité přírody, olivových hájů; příspěvků a měří – „síh-síh“ (tiše), jak Řekové říkají; gay friendly společnost, a rušným nočním životem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *