Diův ostrov

mediterranean-421384_640

Přejít na Rhodos je z několika důvodů – vidět „ráj na zemi“, který je vytvořen pro boha slunce Dia a relaxovat na jedné z nejlepších řeckých letovisek. Je vidět, že Zeus pracoval na Rhodosu ke slávě, takže je vše, co by mělo být v ráji – velkorysý slunce, teplé moře, vysoké horské lesní houštiny, květinové louky, nádherné pláže, klidné zátoky a dokonce údolí motýlů tam. Vše, co se děje lidé, takže je k danému snímku ráje trochu šibalství – vestavěný estráda, kasino, otevřel nočních klubech a diskotékách.

Obyvatelé Rhodos jsou velmi rády říkají,lighthouse-966047_640 že je to u pobřeží ostrova – na písku plivat Prasonisi – připojené Egejském moři a vodách Středozemního moře. To znamená, že atmosféra většiny moří resortu jsou dvojnásobně relaxační. I když ne bez historického pohledu ve starověku a středověku.

Relaxovat na pláži nejlepší v letovisku Ixia. I když to není omezit sám sebe: povinný program, vstoupí rozbít na ostrově a surfař Ialyssos, a líbí se vám tato vesnice Faliraki. V posledně jmenovaném, mimochodem, docela rušný noční život může být kombinován s outdoorových aktivit, testování obří vodní park jízd.

Jediný problém Rhodos – kamenité pláže. Ačkoli hrdé Řekové věří, že toto není problém, ale spíše výhoda, s důrazem na originalitu zdejší přírody. Přesto, dřevěné chodníky k moři na místních plážích tam. Pro nejnáročnější Řekové mají vyhrazené písečnou pláž Tsampiko.

Skrytí z řeckého tepla může být ve stínu motýlů, kde okřídlené hmyz nedávají nikomu uličkou. A můžete jít odčinit hříchy až 7 minerálních pramenů Epta Piges. Po protnutí naboso temné vězení, ve kterém tekoucí ledové vody, se může stát sinless a čisté, jako malé dítě.

Pro historii je lepší jít do města Rhodos. První dobýt horu Monte Smith, viz rozeklané stěny staré pevnosti, se projít na kamenné město rytířů Hospitaller a přístavu, kde kdysi stával div světa – Kolos Rhodosu. A pro zobrazení dopisnici fotografiích – plavbu na malebném ostrově Symi nebo nedobytné horské Filerimos, kde se obří kříž stoupá.

Ale největší a nejuznávanějších Staří Řekové lze nalézt ve městě Lindos. Místní akropole na kopci, který namísto taxi dovezut úporných oslů, je druhý největší po Aténách.

Nejoblíbenějších letovisek a zařízené Rhodos – Faliraki, Lindos, Ixia Kolymbia, Rhodos a Ialyssos.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *